Wieńce i wiązanki pogrzebowe Łask


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa układa kompozycje na pogrzeb jedynie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy kwiaty na pogrzeb to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów dodawana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na wstędze pogrzebowej mogą Państwo napisać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje pogrzebowe możemy zawieść na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w rejonie miasta Łask. Kompozycje pogrzebowe dostarczamy precyzyjnie na wyznaczony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostarczenie kwiatów na cmentarz odpowiada kurier naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do obejrzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Łask.