Wieńce i wiązanki pogrzebowe Gołdap


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa komponuje kwiaty na pogrzeb jedynie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to głównie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji kwiatowej dostarczana jest gratisowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej możecie przedstawić własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Wiązanki i wieńce pogrzebowe doręczamy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce na terenie miasta Gołdap. Kwiaty na pogrzeb możemy przywieść precyzyjnie na wskazany czas. Kwiaty na pogrzeb kładziemy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za dostarczenie kwiatów pogrzebowych odpowiada pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do obejrzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Gołdap.