Wieńce i wiązanki pogrzebowe Świdnik


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna układa kompozycje pogrzebowe jedynie z żywych roślin, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich przygotowujemy kompozycje pogrzebowe to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego dodawana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Słowa na szarfie pogrzebowej możecie napisać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kwiaty na pogrzeb zawozimy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce na terenie miasta Świdnik. Kompozycje pogrzebowe przywozimy precyzyjnie na zleconą godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za dostarczenie wieńca pogrzebowego odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni . Zachęcamy do zobaczenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Świdnik.