Wieńce i wiązanki pogrzebowe Ujazd


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa układa kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich przygotowujemy kompozycje pogrzebowe to zazwyczaj: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji pogrzebowych przypinana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie pogrzebowej możecie napisać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dostarczyć bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obszarze miasta Ujazd. Kompozycje pogrzebowe zawozimy precyzyjnie na wskazaną godzinę. Wiązanki i wieńce pogrzebowe układamy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za przekazanie kwiatów odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do sprawdzenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Ujazd.