Wieńce i wiązanki pogrzebowe Bochnia


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna układa kompozycje na pogrzeb tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich komponujemy kwiaty na pogrzeb to zwykle: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego w komplecie jest darmowa szarfa pogrzebowa. Treść na wstędze możecie podyktować swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje na pogrzeb zawozimy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce na terenie miejscowości Bochnia. Kompozycje na pogrzeb możemy dostarczyć idealnie na ustaloną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za dostawę kwiatów na cmentarz odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do zobaczenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Bochnia.