Wieńce i wiązanki pogrzebowe Łęczna


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna komponuje kompozycje na pogrzeb jedynie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich komponujemy kwiaty na pogrzeb to głównie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji na pogrzeb przypinana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie mogą Państwo wybrać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kompozycje na pogrzeb możemy dowieść na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w rejonie miasta Łęczna. Kompozycje na pogrzeb możemy przywieść precyzyjnie na ustaloną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za doręczenie kwiatów pogrzebowych odpowiada kurier naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do obejrzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Łęczna.