Wieńce i wiązanki pogrzebowe Jastrzębie Zdrój


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna komponuje kompozycje na pogrzeb wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich przygotowujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zwykle: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji pogrzebowych dodawana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Treść na wstędze pogrzebowej możecie napisać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje pogrzebowe możemy dowieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obszarze centrum miasta Jastrzębie Zdrój. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostarczamy dokładnie na wyznaczony czas. Kompozycje na pogrzeb układamy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za dostawę wiązanki pogrzebowej odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni . Zachęcamy do sprawdzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Jastrzębie Zdrój.