Wieńce i wiązanki pogrzebowe Mordy


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa komponuje kwiaty na pogrzeb wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich tworzymy wieńce i wiązanki pogrzebowe to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji kwiatowej w komplecie jest darmowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej możecie napisać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Wieńce i wiązanki pogrzebowe zawozimy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu centrum miasta Mordy. Wieńce i wiązanki pogrzebowe zawozimy dokładnie na wyznaczony czas. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy osobą będącym na pogrzebie. Za doręczenie wiązanki pogrzebowej odpowiada pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do sprawdzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Mordy.