Wieńce i wiązanki pogrzebowe Kraśnik


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich przygotowujemy kompozycje pogrzebowe to zwykle: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów pogrzebowych dostarczana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie można przedstawić własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Kwiaty na pogrzeb przywozimy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce na terenie miejscowości Kraśnik. Kompozycje pogrzebowe możemy przywieść idealnie na wskazany czas. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za dostarczenie kwiatów pogrzebowych odpowiada kurier naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do zobaczenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Kraśnik.