Wieńce i wiązanki pogrzebowe Pilica


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe układa wiązanki i wieńce pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich tworzymy wieńce i wiązanki pogrzebowe to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego w komplecie jest darmowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze można napisać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Kwiaty na pogrzeb dowozimy na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obwodzie centrum miasta Pilica. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dowieść idealnie na zlecony czas. Kompozycje pogrzebowe układamy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za doręczenie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do obejrzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Pilica.