Wieńce i wiązanki pogrzebowe Poniatowa


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa układa wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich tworzymy wiązanki i wieńce pogrzebowe to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji na pogrzeb dostarczana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na wstędze pogrzebowej możecie podyktować swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dowozimy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obszarze miasta Poniatowa. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dowieść dokładnie na zlecony czas. Kwiaty na pogrzeb układamy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za doręczenie kwiatów pogrzebowych odpowiada pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do obejrzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Poniatowa.