Wieńce i wiązanki pogrzebowe Szczawnica


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia przygotowuje kompozycje na pogrzeb wyłącznie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich układamy kompozycje na pogrzeb to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów pogrzebowych dodawana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie mogą Państwo przedstawić swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje na pogrzeb możemy doręczyć na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obszarze centrum miasta Szczawnica. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dostarczamy dokładnie na ustaloną godzinę. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostawę kwiatów odpowiada pracownik naszej kwiaciarni . Zapraszamy do zobaczenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Szczawnica.