Wieńce i wiązanki pogrzebowe Ostrów Wielkopolski


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa układa kompozycje na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich tworzymy kompozycje na pogrzeb to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego w komplecie jest gratisowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie można napisać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dowozimy na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obszarze miasta Ostrów Wielkopolski. Kwiaty na pogrzeb zawozimy precyzyjnie na wskazany czas. Kwiaty na pogrzeb układamy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za doręczenie wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do zobaczenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Ostrów Wielkopolski.