Wieńce i wiązanki pogrzebowe Pisz


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna tworzy wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich przygotowujemy kwiaty na pogrzeb to głównie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji kwiatowej dodawana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Treść na wstędze można napisać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostarczamy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce na terenie centrum miasta Pisz. Kwiaty na pogrzeb dostarczamy dokładnie na wskazany czas. Kwiaty na pogrzeb kładziemy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za doręczenie wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do obejrzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Pisz.