Wieńce i wiązanki pogrzebowe Wąbrzeźno


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia układa wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich układamy wieńce i wiązanki pogrzebowe to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów pogrzebowych dostarczana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Treść na wstędze pogrzebowej możecie wybrać własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy przywieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obszarze miejscowości Wąbrzeźno. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy przywieść dokładnie na wskazany czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za dostarczenie wiązanki pogrzebowej odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Wąbrzeźno.