Wieńce i wiązanki pogrzebowe Kazimierz Dolny


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa układa wieńce i wiązanki pogrzebowe jedynie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich przygotowujemy wieńce i wiązanki pogrzebowe to głównie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów pogrzebowych przypinana jest gratisowa szarfa. Słowa na wstędze można napisać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy doręczyć na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce na terenie miasta Kazimierz Dolny. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy przywieść precyzyjnie na wskazany czas. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za dostawę kompozycji pogrzebowych odpowiada przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do zobaczenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Kazimierz Dolny.