Wieńce i wiązanki pogrzebowe Szczuczyn


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia komponuje kwiaty na pogrzeb wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich układamy kompozycje na pogrzeb to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów pogrzebowych dodawana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Treść na wstędze pogrzebowej możecie podyktować własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kompozycje na pogrzeb przywozimy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obszarze miasta Szczuczyn. Kompozycje pogrzebowe dostarczamy precyzyjnie na wskazany czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za dostawę kompozycji pogrzebowych odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Szczuczyn.