Wieńce i wiązanki pogrzebowe Tychowo


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna tworzy kwiaty na pogrzeb jedynie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich tworzymy kompozycje pogrzebowe to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów na cmentarz przypinana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze mogą Państwo podyktować własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje na pogrzeb dostarczamy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w okręgu miejscowości Tychowo. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dowozimy precyzyjnie na zlecony czas. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za doręczenie kompozycji pogrzebowych odpowiada pracownik naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do zobaczenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Tychowo.