Wieńce i wiązanki pogrzebowe Mińsk Mazowiecki


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna tworzy kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich tworzymy kompozycje pogrzebowe to zwykle: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów pogrzebowych dodawana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze mogą Państwo napisać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe doręczamy na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obwodzie miejscowości Mińsk Mazowiecki. Wieńce i wiązanki pogrzebowe doręczamy idealnie na wskazany czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za dostarczenie kompozycji na pogrzeb odpowiada pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do sprawdzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Mińsk Mazowiecki.