Wieńce i wiązanki pogrzebowe Lidzbark Warmiński


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna układa wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich tworzymy wiązanki i wieńce pogrzebowe to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej dodawana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Treść na wstędze pogrzebowej można napisać własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje na pogrzeb zawozimy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w okręgu miasta Lidzbark Warmiński. Kompozycje na pogrzeb dostarczamy dokładnie na wskazaną godzinę. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za dostarczenie wiązanki pogrzebowej odpowiada kurier naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do sprawdzenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Lidzbark Warmiński.