Wieńce i wiązanki pogrzebowe Wronki


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich komponujemy kwiaty na pogrzeb to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów na cmentarz dodawana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej możecie podyktować własne lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Kompozycje pogrzebowe możemy dowieść bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w okręgu centrum miasta Wronki. Wiązanki i wieńce pogrzebowe zawozimy precyzyjnie na wskazany czas. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za dostawę kompozycji kwiatowej odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do zobaczenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Wronki.