Wieńce i wiązanki pogrzebowe Nysa


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe przygotowuje wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich tworzymy kompozycje pogrzebowe to głównie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów dostarczana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Treść na szarfie możecie przedstawić własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Kompozycje pogrzebowe możemy przywieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obszarze miasta Nysa. Kompozycje na pogrzeb możemy zawieść dokładnie na ustalony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostawę kompozycji na pogrzeb odpowiada przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Nysa.