Wieńce i wiązanki pogrzebowe Andrychów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nie możesz być obecny na uroczystości pogrzebowej ważnej dla Ciebie osoby, a zmierzasz za pomocą kwiatów, składanych na grobie, zaprezentować swoją pamięć? Skorzystaj z naszej propozycji dostawy wieńców oraz wiązanek, transportowanych wprost do kaplicy, kościoła czy domu pogrzebowego na rejonie miasta Andrychów. Kompozycje kwiatów na cmentarz dostępne w naszej ofercie zostały zaprojektowane przez zawodowych florystów, od lat specjalizujących się w tworzeniu kompozycji pogrzebowych. Ułóż słowa ostatniego pożegnania, a zamieścimy je na wstędze, dodanej do wieńca lub wiązanki. Doskonale wiemy jak ważne stanowi dla naszych klientów uczczenie pamięci o swoich ukochanych, poprzez złożenie na miejscu ich wiecznego spoczynku, wyjątkowej i świeżej wiązanki pogrzebowej, stąd też robione przez nas kompozycje tworzone są spośród najwyższej jakości kwiatów i dodatków. Korzystając z naszej kwiaciarni internetowej możesz szybko i prosto złożyć zamówienie na wyszukaną kompozycję pogrzebową, bez konieczności osobistego odbioru czy zajmowania krewnych. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się jak wygodne oraz szybkie może być zlecanie dostawy wieńców i wiązanek