Wieńce i wiązanki pogrzebowe Grodzisk Mazowiecki


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia komponuje kwiaty na pogrzeb wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich przygotowujemy kompozycje na pogrzeb to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów pogrzebowych w komplecie jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie można podyktować swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje na pogrzeb przywozimy na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce na terenie miejscowości Grodzisk Mazowiecki. Kwiaty na pogrzeb doręczamy precyzyjnie na zlecony czas. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za dostarczenie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do zobaczenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Grodzisk Mazowiecki.