Wieńce i wiązanki pogrzebowe Zelów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa tworzy kompozycje pogrzebowe jedynie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich układamy kompozycje pogrzebowe to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów na cmentarz dodawana jest darmowa szarfa. Słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej możecie wybrać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kwiaty na pogrzeb możemy przywieść bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce na terenie miasta Zelów. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy przywieść precyzyjnie na zleconą godzinę. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za dostawę kwiatów odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do zobaczenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Zelów.