Wieńce i wiązanki pogrzebowe Lubliniec


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa przygotowuje wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich tworzymy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji pogrzebowych w komplecie jest gratisowa szarfa. Słowa na szarfie pogrzebowej mogą Państwo napisać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kompozycje pogrzebowe możemy dostarczyć na cmentarz, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w rejonie miasta Lubliniec. Kompozycje na pogrzeb zawozimy dokładnie na ustalony czas. Kwiaty na pogrzeb układamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za dostarczenie kwiatów pogrzebowych odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zapraszamy do sprawdzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Lubliniec.