Wieńce wiązanki pogrzebowe Nowy Dwór Mazowiecki


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa układa wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich komponujemy kompozycje na pogrzeb to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kompozycji na pogrzeb dodawana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze mogą Państwo napisać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kompozycje na pogrzeb zawozimy na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obszarze centrum miasta Nowy Dwór Mazowiecki. Kwiaty na pogrzeb dostarczamy idealnie na wskazany czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe kładziemy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za dostarczenie kompozycji kwiatowej odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do zobaczenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Nowy Dwór Mazowiecki.