Wieńce i wiązanki pogrzebowe Opoczno


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna komponuje kompozycje pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy kwiaty na pogrzeb to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów dostarczana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze mogą Państwo napisać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje na pogrzeb możemy doręczyć na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w obwodzie miejscowości Opoczno. Kompozycje na pogrzeb możemy przywieść idealnie na zlecony czas. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za przekazanie kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do obejrzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Opoczno.