Wieńce i wiązanki pogrzebowe Podbiedziska


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia internetowa układa wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zazwyczaj: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji pogrzebowych w komplecie jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej mogą Państwo napisać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Kompozycje pogrzebowe dostarczamy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obwodzie centrum miasta Podbiedziska. Kompozycje pogrzebowe możemy zawieść idealnie na wyznaczony czas. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za doręczenie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest pracownik naszej pracowni florystycznej. Zachęcamy do sprawdzenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Podbiedziska.