Wieńce i wiązanki pogrzebowe Margonin


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia internetowa układa kompozycje pogrzebowe wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich komponujemy kompozycje na pogrzeb to przeważnie: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów dodawana jest gratisowa wstęga. Słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej możecie napisać własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje na pogrzeb doręczamy na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w rejonie miejscowości Margonin. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy dowieść dokładnie na wyznaczony czas. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy osobą obecnym na pogrzebie. Za dostarczenie kwiatów odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Zapraszamy do zobaczenia naszych wieńców i wiązanek pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Margonin.