Wieńce i wiązanki pogrzebowe Leśna


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa tworzy wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich tworzymy kwiaty na pogrzeb to w większości: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego w komplecie jest gratisowa szarfa. Słowa na szarfie mogą Państwo przedstawić swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy zawieść bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w okręgu miejscowości Leśna. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy przywieść dokładnie na wyznaczony czas. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod trumną osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za dostawę kompozycji pogrzebowych odpowiada przedstawiciel naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do zobaczenia naszych produktów w raz z dostawą w mieście Leśna.