Wieńce i wiązanki pogrzebowe Swarzędz


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich układamy wiązanki i wieńce pogrzebowe to w większości: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej dostarczana jest gratisowa wstęga. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej można napisać własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje na pogrzeb doręczamy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce na terenie miasta Swarzędz. Wiązanki i wieńce pogrzebowe przywozimy dokładnie na zleconą godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za przekazanie kompozycji kwiatowej odpowiada pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do sprawdzenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Swarzędz.