Wieńce i wiązanki pogrzebowe Konstantynów Łódzki


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia tworzy kompozycje na pogrzeb jedynie z kwiatów żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich przygotowujemy kompozycje pogrzebowe to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów na cmentarz dodawana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze mogą Państwo napisać własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje pogrzebowe doręczamy bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w umówione miejsce w rejonie miejscowości Konstantynów Łódzki. Kwiaty na pogrzeb doręczamy precyzyjnie na wskazany czas. Kwiaty na pogrzeb kładziemy pod urną zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za dostarczenie kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do zobaczenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Konstantynów Łódzki.