Wieńce i wiązanki pogrzebowe Imielin


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia układa kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich tworzymy kompozycje pogrzebowe to przeważnie: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów na cmentarz w komplecie jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa na wstędze pogrzebowej mogą Państwo wybrać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez pracownie florystyczną. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dowieść na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce na terenie centrum miasta Imielin. Kompozycje pogrzebowe możemy dowieść precyzyjnie na zleconą godzinę. Kompozycje pogrzebowe układamy pod grobem osoby zmarłej lub wręczamy osobą obecnym na pogrzebie. Za przekazanie kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do zobaczenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Imielin.