Wieńce i wiązanki pogrzebowe Nowy Dwór Gdański


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe przygotowuje kwiaty na pogrzeb tylko i wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich układamy kompozycje pogrzebowe to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów pogrzebowych przypinana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie możecie przedstawić własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dowieść na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w rejonie centrum miasta Nowy Dwór Gdański. Kompozycje pogrzebowe dowozimy precyzyjnie na wyznaczony czas. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za doręczenie kompozycji na pogrzeb odpowiada kurier naszej kwiaciarni . Namawiamy do obejrzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Nowy Dwór Gdański.