Wieńce i wiązanki pogrzebowe Stawiszyn


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Studio kwiatowe układa wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy kompozycje na pogrzeb to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do wiązanki pogrzebowej i wieńca pogrzebowego przypinana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie mogą Państwo przedstawić swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe możemy zawieść bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obwodzie miejscowości Stawiszyn. Kompozycje na pogrzeb doręczamy dokładnie na wskazany czas. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy rodzinie. Za przekazanie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do obejrzenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Stawiszyn.