Wieńce i wiązanki pogrzebowe Głuchołazy


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna przygotowuje kompozycje pogrzebowe wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich przygotowujemy kwiaty na pogrzeb to zwykle: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kwiatów na cmentarz dodawana jest gratisowa szarfa. Słowa na szarfie pogrzebowej mogą Państwo napisać własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostarczamy bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w okręgu centrum miasta Głuchołazy. Kompozycje na pogrzeb zawozimy precyzyjnie na wyznaczony czas. Kompozycje na pogrzeb pozostawiamy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za przekazanie wieńca pogrzebowego odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do zobaczenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Głuchołazy.