Wieńce i wiązanki pogrzebowe Leżajsk


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna układa wieńce i wiązanki pogrzebowe wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich tworzymy wieńce i wiązanki pogrzebowe to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji kwiatowej dodawana jest darmowa szarfa. Słowa na wstędze pogrzebowej mogą Państwo podyktować własne lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje na pogrzeb doręczamy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w umówione miejsce w okręgu centrum miasta Leżajsk. Kwiaty na pogrzeb zawozimy precyzyjnie na ustaloną godzinę. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy rodzinie. Za dostarczenie wiązanki pogrzebowej odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do obejrzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Leżajsk.