Wieńce i wiązanki pogrzebowe Glinojeck


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia układa wiązanki i wieńce pogrzebowe tylko i wyłącznie z kwiatów żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich komponujemy kompozycje pogrzebowe to zwykle: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów przypinana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Słowa na szarfie pogrzebowej można napisać własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kompozycje pogrzebowe możemy dostarczyć na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w okręgu centrum miasta Glinojeck. Kompozycje na pogrzeb przywozimy idealnie na ustaloną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe układamy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za przekazanie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do obejrzenia naszych propozycji w raz z dostawą w mieście Glinojeck.