Wieńce i wiązanki pogrzebowe Jawor


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna komponuje wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z roślin żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich układamy kwiaty na pogrzeb to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów dodawana jest darmowa szarfa. Słowa pożegnania na szarfie mogą Państwo podyktować swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Kompozycje na pogrzeb doręczamy na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w okręgu miejscowości Jawor. Kwiaty na pogrzeb doręczamy precyzyjnie na wskazaną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe kładziemy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy osobą będącym na pogrzebie. Za przekazanie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do zobaczenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Jawor.