Wieńce i wiązanki pogrzebowe Lubań


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia wysyłkowa komponuje wieńce i wiązanki pogrzebowe wyłącznie z żywych kwiatów, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to zwykle: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów w komplecie jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Treść na wstędze pogrzebowej można napisać swoje lub wybrać już ułożone, przygotowane przez kwiaciarnię. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dostarczyć na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obwodzie miejscowości Lubań. Wieńce i wiązanki pogrzebowe przywozimy dokładnie na wyznaczony czas. Kompozycje pogrzebowe układamy pod trumną zmarłej osoby lub wręczamy rodzinie. Za doręczenie kompozycji na pogrzeb odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do obejrzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Lubań.