Wieńce i wiązanki pogrzebowe Białogard


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia komponuje wieńce i wiązanki pogrzebowe jedynie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich komponujemy kompozycje pogrzebowe to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji na pogrzeb przypinana jest gratisowa szarfa pogrzebowa. Treść na wstędze pogrzebowej można napisać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy przywieść bezpośrednio na cmentarz, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w rejonie miasta Białogard. Kompozycje na pogrzeb możemy zawieść idealnie na ustalony czas. Kompozycje pogrzebowe układamy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za dostawę kompozycji na pogrzeb odpowiada przedstawiciel naszej kwiaciarni . Zapraszamy do sprawdzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Białogard.