Wieńce i wiązanki pogrzebowe Recz


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna przygotowuje wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z żywych roślin, na żywym podkładzie z igliwia. Kwiaty z jakich tworzymy kwiaty na pogrzeb to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kwiatów przypinana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Słowa na szarfie pogrzebowej mogą Państwo napisać swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Kompozycje na pogrzeb dowozimy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w rejonie miasta Recz. Wiązanki i wieńce pogrzebowe dowozimy dokładnie na zleconą godzinę. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod grobem zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za dostarczenie kompozycji kwiatowej odpowiada pracownik naszej kwiaciarni . Zachęcamy do obejrzenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Recz.