Wieńce i wiązanki pogrzebowe Żukowo


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna tworzy wiązanki i wieńce pogrzebowe wyłącznie z żywych roślin, na naturalnym podkładzie z sosny. Rośliny z jakich przygotowujemy kwiaty na pogrzeb to zazwyczaj: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do kwiatów dodawana jest darmowa wstęga. Treść na szarfie pogrzebowej można wybrać swoje lub wykorzystać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Wiązanki i wieńce pogrzebowe przywozimy bezpośrednio na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obszarze miasta Żukowo. Kompozycje na pogrzeb zawozimy precyzyjnie na wskazaną godzinę. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod grobem osoby zmarłej lub przekazujemy bliskim. Za dostawę wieńca pogrzebowego odpowiedzialny jest kurier naszej pracowni florystycznej. Namawiamy do zobaczenia naszej oferty w raz z dostawą w mieście Żukowo.