Wieńce i wiązanki pogrzebowe Kłobuck


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza kwiaciarnia wysyłkowa układa kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich układamy kompozycje na pogrzeb to głównie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji kwiatowej w komplecie jest gratisowa wstęga. Ostatnie słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej mogą Państwo przedstawić swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez pracownie florystyczną. Kompozycje pogrzebowe możemy dostarczyć bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce na terenie centrum miasta Kłobuck. Wieńce i wiązanki pogrzebowe doręczamy idealnie na wskazany czas. Kompozycje pogrzebowe pozostawiamy pod trumną osoby zmarłej lub wręczamy bliskim. Za dostawę kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest pracownik naszej kwiaciarni . Namawiamy do zobaczenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Kłobuck.