Wieńce i wiązanki pogrzebowe Parczew


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna tworzy wiązanki i wieńce pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich komponujemy wiązanki i wieńce pogrzebowe to przeważnie: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji na pogrzeb dodawana jest darmowa wstęga pogrzebowa. Słowa pożegnania na szarfie mogą Państwo napisać własne lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie internetową. Kompozycje na pogrzeb możemy dowieść bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy mieszkania zmarłej osoby lub w dowolne miejsce w obszarze centrum miasta Parczew. Kompozycje na pogrzeb przywozimy idealnie na wskazany czas. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod trumną zmarłej osoby lub przekazujemy osobą będącym na pogrzebie. Za dostarczenie kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni internetowej. Namawiamy do zobaczenia naszych kompozycji w raz z dostawą w mieście Parczew.