Wieńce i wiązanki pogrzebowe Czeladź


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Pracownia florystyczna układa kompozycje pogrzebowe tylko i wyłącznie z żywych kwiatów, na żywym podkładzie z jodły. Rośliny z jakich komponujemy kompozycje pogrzebowe to zwykle: alstromerie, margerytki, róże, lilie, goździki, gerbery, storczyki, santini, anturium. Do kompozycji kwiatowej dodawana jest gratisowa wstęga pogrzebowa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej możecie przedstawić swoje lub wykorzystać gotowe, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje na pogrzeb doręczamy na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w rejonie miasta Czeladź. Kwiaty na pogrzeb przywozimy dokładnie na wyznaczony czas. Kwiaty na pogrzeb pozostawiamy pod urną zmarłej osoby lub wręczamy bliskim. Za doręczenie kwiatów pogrzebowych odpowiedzialny jest kurier naszej kwiaciarni wysyłkowej. Namawiamy do sprawdzenia naszego asortymentu w raz z dostawą w mieście Czeladź.