Wieńce i wiązanki pogrzebowe Brzozów


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Nasza pracownia florystyczna tworzy wieńce i wiązanki pogrzebowe jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z igliwia. Rośliny z jakich tworzymy kwiaty na pogrzeb to w większości: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji na pogrzeb przypinana jest gratisowa szarfa. Ostatnie słowa pożegnania na szarfie pogrzebowej mogą Państwo wybrać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnię. Wiązanki i wieńce pogrzebowe przywozimy na ceremonie pogrzebową, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce w obszarze miasta Brzozów. Kompozycje pogrzebowe doręczamy idealnie na wskazaną godzinę. Wieńce i wiązanki pogrzebowe pozostawiamy pod urną osoby zmarłej lub wręczamy osobą znajdującym się na pogrzebie. Za doręczenie kompozycji na pogrzeb odpowiada pracownik naszej kwiaciarni wysyłkowej. Zachęcamy do obejrzenia naszych kwiatów pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Brzozów.