Wieńce i wiązanki pogrzebowe Siedlce


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia komponuje wieńce i wiązanki pogrzebowe tylko i wyłącznie z roślin żywych, na naturalnym podkładzie z jodły. Kwiaty z jakich tworzymy kwiaty na pogrzeb to zazwyczaj: margerytki, alstromerie, anturium, lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini. Do kompozycji kwiatowej dodawana jest darmowa szarfa pogrzebowa. Treść na szarfie pogrzebowej można wybrać swoje lub wybrać gotowe, przygotowane przez kwiaciarnie wysyłkową. Wiązanki i wieńce pogrzebowe możemy dostarczyć bezpośrednio na pogrzeb, do kaplicy, czy domu osoby zmarłej lub w dowolne miejsce na terenie miejscowości Siedlce. Kwiaty na pogrzeb dostarczamy dokładnie na wyznaczony czas. Wiązanki i wieńce pogrzebowe układamy pod urną osoby zmarłej lub przekazujemy rodzinie. Za doręczenie kwiatów na cmentarz odpowiedzialny jest przedstawiciel naszej kwiaciarni internetowej. Zapraszamy do zobaczenia naszych kompozycji pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Siedlce.