Wieńce i wiązanki pogrzebowe Trzcianka


Punktualna dostawa

Dostawa bezpośrednio na ceremonię pogrzebową: do kaplicy, kościoła lub domu pogrzebowego. Złóż zamówienie z jednodniowym wyprzedzeniem, a wybraną wiązankę lub wieniec pogrzebowy dostarczymy punktualnie na wskazaną godzinę.

Szarfa gratis

Darmowa szarfa zostanie dołączona do zamówionej kompozycji. Możesz sam ułożyć jej treść, nadając wiązance unikatowego i osobistego charakteru.

Świeże kwiaty

Dzięki codziennej dostawie świeżych kwiatów, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakoś przygotowywanych wieńców i wiązanek pogrzebowych.

Zamówienie w 5 minut!

Za pomocą naszej strony szybko i łatwo złożysz zamówienie z możliwością opłacenia go przelewem internetowym lub kartą płatniczą. Zamów kwiaty z dowolnego miejsca na świecie okazując wsparcie swoim bliskim.

Img

 

 

Kwiaciarnia układa kwiaty na pogrzeb jedynie z roślin żywych, na żywym podkładzie z sosny. Kwiaty z jakich tworzymy kompozycje pogrzebowe to zazwyczaj: lilie, róże, goździki, storczyki, gerbery, santini, margerytki, alstromerie, anturium. Do wieńca pogrzebowego i wiązanki pogrzebowej przypinana jest darmowa szarfa. Słowa pożegnania na wstędze pogrzebowej mogą Państwo napisać własne lub wybrać już ułożone, przygotowane przez studio kwiatowe. Kompozycje na pogrzeb możemy zawieść na pogrzeb, do kaplicy, czy domu zmarłej osoby lub w umówione miejsce w obwodzie miasta Trzcianka. Wieńce i wiązanki pogrzebowe dostarczamy dokładnie na ustaloną godzinę. Kompozycje pogrzebowe kładziemy pod grobem zmarłej osoby lub przekazujemy bliskim. Za dostarczenie kompozycji kwiatowej odpowiada pracownik naszej kwiaciarni internetowej. Zachęcamy do zobaczenia naszych wiązanek i wieńców pogrzebowych w raz z dostawą w mieście Trzcianka.